Paraply av 190T RPET pongee polyester med åtte paneler i forskjellige, livlige farger. Denne iøynefallende regnparaplyen skiller seg ekstra godt ut i gatebildet. Utstyrt med automatisk teleskopåpning, fiberglassramme, metallskaft, mykt skumhåndtak og borrelåslukking. RCS-sertifisert. Totalt resirkulert materiale: 18%.Merk: De røde, grønne og lilla panelene kan ikke trykkes i lyse farger.
Egendefinert/flerfarget
| Materiale | RPET, Stål |
| Lengde | 82 cm |
| Diameter | 102 cm |
| Vekt | 300 g |
| Volum | 555647.2095 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 72,00 kr
Fra 90,00 kr
Fra 130,00 kr
Fra 80,00 kr
Fra 102,00 kr
Fra 84,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |