Hjerteformet nøkkelring i gjennomsiktig plast. Leveres med umontert lokk. (Hullet A4-papir kan bestilles separat, vare 2374).
Transparent (21)
| Materiale | Jern, Plastkrystall 1840, SAN |
| Høyde | 0,7 cm |
| Bredde | 7,7 cm |
| Lengde | 4,5 cm |
| Størrelse | 7,7 cmx0,7 cmx4,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 14/12.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 32 cmx40 cmx32 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI515821 | 24994 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 6,40 kr
Fra 10,60 kr
Fra 10,40 kr
Fra 14,20 kr
Fra 11,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |