Tre nøkkelholder med metallring.
Brun (11)
| Materiale | Lønntre |
| Høyde | 0,8 cm |
| Bredde | 3,8 cm |
| Lengde | 5,3 cm |
| Størrelse | 3,8 cmx0,8 cmx5,3 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 11/14 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 100/800 |
| Carton Størrelse | 23 cmx43,5 cmx43,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | India |
| Sertifikat | Cadmium, Nickel, PCP |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI929311064 | 2420 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,00 kr
Fra 14,20 kr
Fra 22,00 kr
Fra 5,30 kr
Fra 10,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |