Nøkkelring i denim- og sinklegering med metallring. En slitesterk og stilig materialkombinasjon for hverdagsbruk. Individuelt pakket i en kraftpapirlomme.
Blå (05)
| Materiale | Metall, Sinklegering, Denim |
| Høyde | 0,5 cm |
| Bredde | 2,7 cm |
| Lengde | 6,3 cm |
| Størrelse | 2,7 cmx0,5 cmx6,3 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 26.5/10.6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/400 |
| Carton Størrelse | 36 cmx29 cmx19 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI126753805 | 37266 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,00 kr
Fra 14,20 kr
Fra 22,00 kr
Fra 5,30 kr
Fra 10,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |