Par polyesterhansker med 3 spisser (tommel, pekefinger og langfinger) som er egnet for kapasitive skjermer.r
r
Hanskene selges per par.r
Utskriften er per stk.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Sort (01)
| Materiale | Polyester, 95% akryl/5% elastan |
| Høyde | 1,9 cm |
| Bredde | 13 cm |
| Lengde | 22,5 cm |
| Størrelse | 13 cmx1,9 cmx22,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 34/4.27 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/100 |
| Carton Størrelse | 27 cmx53 cmx30 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Lead |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,31 kr
Fra 9,09 kr
Fra 34,45 kr
Fra 5,58 kr
Fra 14,60 kr
Fra 11,10 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |