Denne mobilladeren på 5000 mAh gir rask og praktisk lading direkte til telefonen din. Den unike designen, ultrakompakte størrelsen og lette konstruksjonen på bare 101 gram gjør den enkel å bære i en veske eller jakkelomme. Den utbrettbare 20 W USB-C kontakten lar deg lade smarttelefonen eller øreproppene uten behov for kabler, samtidig som den gir et nyttig strømøkning for mindre nettbrett.
4,70 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 258,00 | 250,00 | 243,00 |
Solid svart
VI GIR DEG #MerEnergi
Xtorm gir deg og enhetene dine #MerEnergi, akkurat når du trenger det. Enten det gjelder hurtiglading av laptopen eller smarttelefonen på offentlig transport, lading i løpet av en dag på tur, eller enkel bruk av nettbrettet på (fly)reiser, byturer eller spennende utendørsopplevelser. Den ultimate batteriboosteren for hvert ladeøyeblikk. La deg overraske av de gjennomtenkte Xtorm detaljene som passer perfekt til din brukssituasjon.
Takket være førsteklasses batterier og den nyeste teknologien varer Xtorm produktene lenger. I tillegg sørger den avanserte sikkerhetskontrollen for optimal beskyttelse av produktene og tilkoblede enheter under lading.
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 39 |
| CO2-avtrykk | 4,70 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 85% GRS sertifisert resirkulert plast og 15% ABS plast |
| Størrelse | 3,7 x 2,65 x 8 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 43x20x35cm |
| GTIN / EAN | 8713159772637 |
| GPSR-Informasjon | TELCO ACCESSORIES GROUP Hoofdveste 19 3992DH Houten The Netherlands support@tag.nl |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 68 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 422,00 kr
Fra 1000,00 kr
Fra 76,00 kr
Fra 156,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |