Mobilveske i ekte skinn med tre kortlommer. Baksiden av det indre skallet har en magnet som holder telefonen på plass.
Ved bestilling oppgi hvilken telefonmodell du trenger etuiet til.
| Antall | 263 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 215,00 | 208,00 | 196,00 | 190,00 |
Sort (01)
| Materiale | Äkta Läder |
| Høyde | 24 mm |
| Bredde | 75 mm |
| Lengde | 146 mm |
| Størrelse | 75 mmx24 mmx146 mm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Leveringstid | Ca 4-5 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,38 kr
Fra 14,80 kr
Fra 632,00 kr
Fra 40,15 kr
Fra 3682,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |