4-i-1 ladekabelsett med krok. Settet har en USB, USB-C, mikro-USB og Lightning-plugg. Etter lasergravering lyser logoen når kabelen er i bruk.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Sort (01)
| Materiale | ABS, Plast, Rustfritt stål, Nylon, Sinklegering, TPE |
| Høyde | 1 cm |
| Bredde | 2,8 cm |
| Lengde | 18 cm |
| Størrelse | 2,8 cmx1 cmx18 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 23/7.7 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 29 cmx44,5 cmx25 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | D.o.C EMC/CE, EMC, PAHs, RoHS |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI43231201 | 9900 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 210,00 kr
Fra 80,00 kr
Fra 59,00 kr
Fra 78,00 kr
Fra 68,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |