Ladekabel nylon 4-i-1 satt med USB, micro USB, USB-C og Lightning.
Rød (08)
| Materiale | Aluminium, Nylon |
| Høyde | 0,4 cm |
| Bredde | 1,5 cm |
| Lengde | 102 cm |
| Størrelse | 1,5 cmx0,4 cmx102 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 40/9.1 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/200 |
| Carton Størrelse | 38 cmx39 cmx27 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | PAHs, RoHS, AZO Dyes/Amines, SCCP, EMC, D.o.C EMC/CE, D.o.c. EMC/UKCA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI859708 | 21994 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 68,00 kr
Fra 80,00 kr
Fra 210,00 kr
Fra 59,00 kr
Fra 68,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |