Gi strøm til den bærbare datamaskinen eller nettbrettet med USB-C, samtidig som du lader telefonen eller øreproppene trådløst med denne smarte 2-i-1 USB-C Pro 2 ladekabelen. Den støtter opptil 240 W strømforsyning (140 W kablet utgang) og leverer Qi2 sertifisert 15 W rask trådløs lading for effektiv ytelse. Laget av slitesterkt premium-aluminium med et elegant nederlandsk design, er den bygget for daglig bruk hjemme, på kontoret eller på farten. For optimal ytelse, bruk den med en USB-C adapter på minst 65 W (140 W anbefales).
4,63 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 515,00 | 500,00 | 486,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 8 |
| CO2-avtrykk | 4,63 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | VIETNAM |
| Materiale | Aluminium |
| Størrelse | 6,1 x 1,6 x 6,1 cm |
| Emballasje | 20stk |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6,65kg |
| Emballasje | 28x41x29cm |
| GTIN / EAN | 8713159772675 |
| GPSR-Informasjon | Zens High Tech Campus 84 5656 AG Eindhoven info@zens.tech |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 0 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 68,00 kr
Fra 80,00 kr
Fra 210,00 kr
Fra 59,00 kr
Fra 68,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |