Med Xtorm 100 W USB-C PD Next Gen-kabelen kan du trygt lade smarttelefonen, nettbrettet eller den bærbare datamaskinen med USB-C i lynets hastighet. Den 1,5 meter lange kabelen er ekstra sterk takket være den flettede nylonkonstruksjonen og de forsterkede kontaktene. En integrert kabelstropp holder den pent opprullet, noe som gjør den enkel å bære og ideell for reiser.
4,82 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 265,00 | 258,00 | 250,00 |
Solid svart
VI GIR DEG #MerEnergi
Xtorm gir deg og enhetene dine #MerEnergi, akkurat når du trenger det. Enten det gjelder hurtiglading av laptopen eller smarttelefonen på offentlig transport, lading i løpet av en dag på tur, eller enkel bruk av nettbrettet på (fly)reiser, byturer eller spennende utendørsopplevelser. Den ultimate batteriboosteren for hvert ladeøyeblikk. La deg overraske av de gjennomtenkte Xtorm detaljene som passer perfekt til din brukssituasjon.
Takket være førsteklasses batterier og den nyeste teknologien varer Xtorm produktene lenger. I tillegg sørger den avanserte sikkerhetskontrollen for optimal beskyttelse av produktene og tilkoblede enheter under lading.
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtrykk | 4,82 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Nylon, TPE plast |
| Størrelse | 150 x 17 x 7,5 cm |
| Emballasje | 120stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 8,64kg |
| Emballasje | 39x26x50cm |
| GTIN / EAN | 8718182278880 |
| GPSR-Informasjon | TELCO ACCESSORIES GROUP Hoofdveste 19 3992DH Houten The Netherlands support@tag.nl |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 172 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 68,00 kr
Fra 80,00 kr
Fra 210,00 kr
Fra 422,00 kr
Fra 1000,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |