Lany ladekabel for armbånd er ei praktisk bedriftsgåve som gjer kvart telefondeksel til ei handsfri håndleddsstropp. Den er laga av resirkulerte PET-flasker, og er lett, slitesterk, justerbar og testa for å halde opptil 8 kg. Den er kompatibel med dei fleste telefondeksler og ladevennleg. Med ei fletta rPET-nylonkabel med Type-C-inngang og USB Type-C-utgang støttar den opptil 60W straum for hurtiglading og dataoverføring. Den kompakte kabelen på 22 cm gir allsidigheit til dette essensielle tilbehøret.
Gun metal (411)
| Materiale | Aluminium, Nylon, rPET |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 2,5 cm |
| Lengde | 34,5 cm |
| Størrelse | 2,5 cmx1,5 cmx34,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 50/6.6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 24 cmx34 cmx38 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI1163688411 | 5352 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 210,00 kr
Fra 80,00 kr
Fra 59,00 kr
Fra 78,00 kr
Fra 68,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |