BrandCharger Nano Charge er en kompakt trådløs høyttaler og powerbank-kombinasjon designet for bærbarhet. Har et 10 W Ambient Harmonics?-system med dobbel driver for klar lyd og en innebygd 5000 mAh powerbank med hurtiglading på opptil 20 W (PD3.0- og QC3.0-kompatibel). Inkluderer elegante aluminiumstrykknapper for pause, avspilling og volumkontroll. Utstyrt med Bluetooth- og USB-C-tilkobling. Ideell for profesjonelle på farten.
Sort / sølv (50)
| Materiale | ABS, Gummi, Aluminium, Jern, Kobber, Tinn, PC |
| Høyde | 3 cm |
| Bredde | 7,6 cm |
| Lengde | 15,7 cm |
| Størrelse | 7,6 cmx3 cmx15,7 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 280/7.85 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 24 cmx38,5 cmx25,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI123356050 | 1602 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 408,00 kr
Fra 222,00 kr
Fra 200,00 kr
Fra 586,00 kr
Fra 265,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |