Rett elegant stoffvegg 240x220 cm. Stoffet trekkes over aluminiumsrammen (som bestilles som tilbehør) og lukkes med glidelås, veier kun 9,5 kg.
Trykområde 2450x2270 mm på en side.
Du kan enkelt velge om du vil skrive ut på en eller to sider.
Pakket i en sortbærpose.
| Antall | 1 | 5 | 11 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 3316,00 | 3302,00 | 2964,00 |
Hvit (standard) (091e)
Vekt for teltfot med håndtak. Vi anbefaler at du kjøper teltvekt for alle bena. Passer til de fleste telt på markedet.
Aluminiumsramme med en diameter på ca 32 mm. Føtter til stativ er inkludert i prisen.
LED-lampe for Stoffvegger gir effekt til utstillingen din.
| Materiale | Strechpolyester och aluminium ram |
| Høyde | 240 cm |
| Bredde | 220 cm |
| Størrelse | 220 cmx240 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 9.5/9.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 1/1 |
| Carton Størrelse | 78 cmx33 cmx17 cm |
| Leveringstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | DIN 4102-1 class B1 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 4917,00 kr
Fra 6524,00 kr
Fra 2,38 kr
Fra 14,80 kr
Fra 632,00 kr
Fra 40,15 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |