Kopp med matt svart utside og blank farge på innsiden.
Lite utseende, men med stor kapasitet. Et krus laget i keramikk.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 122,00 | 97,50 | 72,00 | 69,00 | 56,50 | 53,00 | 49,60 | 47,40 | 46,80 |
Hvid (02)
Klassisk gaveeske som finnes i mange ulike farger.
Emballasje med åpning som viser avtrykk på kruset fra drikkesiden.
Gaveeske som kan trykkes i ditt eget design
Emballasje i form av liten koffert.
Trygg emballasje beregnet for enhetsforsendelse, laget av bølgepapp. Utformingen av innsatsene gir en stabil montering av koppen inne, noe som sikrer den mest sikre leveransen. Emballasjen er fullt resirkulerbar.
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
| Materiale | Matt keramik |
| Høyde | 85 mm |
| Kapasitet | 310 ml |
| Pakket i polybag | Nej |
| Carton Størrelse | 43 cmx48 cmx42,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Lead and Cadmium, D.O.C |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 51,00 kr
Fra 58,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 40,00 kr
Fra 52,00 kr
Fra 35,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |