Kaffekrus, volum 300 ml. Sublimeringstrykk er ikke tilpasset maskinvask.
Hvit
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | ø 8,2 x 9,9 cm |
| Materiale | Keramikk |
| Trykkeflate | 19 x 8 cm |
| Vekt | 0.280 kg |
| Antal per innerlåda | 36 |
| Antal per ytterlåda | 36 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 30053 |
| Inkommande v.16, 2026 | 51500 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 51,00 kr
Fra 58,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 40,00 kr
Fra 52,00 kr
Fra 35,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |