En vakker geometrisk kopp laget av Fine Bone China-porselen av høyeste kvalitet. Den har en perfekt matchet tallerken. Den tilhører Prestige Line. Ideell sammen med Tiara-kruset.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 323,00 | 257,00 | 190,00 | 182,00 | 148,00 | 139,00 | 131,00 | 124,00 | 124,00 |
Hvid (02)
| Materiale | Fine Bone China porslin |
| Høyde | 77 mm |
| Kapasitet | 250 ml |
| Diameter | 88 mm |
| Carton Størrelse | 30 cmx40 cmx29,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 64,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 70,00 kr
Fra 74,00 kr
Fra 72,00 kr
Fra 96,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |