Et enkelt glass med klassisk form og universell påføring. Laget av tynt glass av europeisk opprinnelse, den har en tykk bunn. Forekommer i to kapasiteter.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 122,00 | 98,50 | 73,50 | 72,50 | 59,50 | 56,50 | 54,00 | 51,50 | 51,50 |
King blue (304)
| Variant | Antall |
|---|---|
| 220 ml | |
| 300 ml |
| Materiale | Glas |
| Høyde | 88 mm |
| Kapasitet | 220 ml |
| Diameter | 73 mm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Carton Størrelse | 29,8 cmx32,5 cmx45,8 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | EU |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 215,00 kr
Fra 229,00 kr
Fra 559,00 kr
Fra 519,00 kr
Fra 639,00 kr
Fra 639,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |