Et deilig glass med buet form som er veldig behagelig å bruke.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 92,00 | 73,50 | 54,50 | 52,50 | 42,45 | 40,25 | 37,70 | 35,85 | 35,55 |
King blue (304)
| Materiale | Glas |
| Høyde | 76 mm |
| Bredde | 66 mm |
| Kapasitet | 230 ml |
| Diameter | 66 mm |
| Størrelse | 66 mmx76 mm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Carton Størrelse | 25,5 cmx33,5 cmx18,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 310,00 kr
Fra 330,00 kr
Fra 499,00 kr
Fra 639,00 kr
Fra 479,00 kr
Fra 639,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |