Vasket kraftnotatbok (ca. A5), med 96 linjerte sider.
Brun (11)
| Materiale | Gummi, Papir |
| Høyde | 1 cm |
| Bredde | 13,6 cm |
| Lengde | 21 cm |
| Størrelse | 13,6 cmx1 cmx21 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 172/12.1 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/50 |
| Carton Størrelse | 32 cmx34 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, PCP |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI86438411 | 6787 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 25,00 kr
Fra 350,00 kr
Fra 42,00 kr
Fra 33,00 kr
Fra 25,00 kr
Fra 15,80 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |