Notatbok i papp med spiralbinding, 80 linjerte blad, penneløkke og strikklukking.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 15,3 x 1,8 x 21,2 cm |
| Materiale | Paper, Metall |
| Trykkeflate | Screen: 15 x 10 cm, Transfer: 10 x 10 cm, DTF Transfer: 10 x 10 cm |
| Vekt | 0.251 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 13340 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 25,00 kr
Fra 350,00 kr
Fra 33,00 kr
Fra 272,00 kr
Fra 32,00 kr
Fra 58,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |