PU-notatbok (ca. A5) med 96 foret sider, båndmerke og elastisk bånd over dekselet. Når dekselet er lasergravert, har designet samme farge som det elastiske båndet.
Gul (06)
| Materiale | Gummi, PU, Polyester, Papir 70 g/m2 |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 14 cm |
| Lengde | 21 cm |
| Størrelse | 14 cmx1,5 cmx21 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 290/15.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/50 |
| Carton Størrelse | 32 cmx45,5 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, PCP, Lead, OEKO |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI838406 | 32 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 24,00 kr
Fra 32,00 kr
Fra 350,00 kr
Fra 272,00 kr
Fra 58,00 kr
Fra 24,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |