Bambusnotatbok A5 med 80 linjerte sider, inkludert bambuskulepenn med ABS-topp og spiss. Papiret i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert. Blått blekk.
Brun (11)
| Materiale | Bambus, FSC® papir |
| Høyde | 2 cm |
| Bredde | 21 cm |
| Lengde | 17 cm |
| Størrelse | 21 cmx2 cmx17 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 26/15 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 41 cmx48,5 cmx25 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI142099511 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 24,00 kr
Fra 32,00 kr
Fra 350,00 kr
Fra 58,00 kr
Fra 272,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |