A5 notatboken Alder er laget av resirkulert lærlignende plast. Den inneholder 192 ark med 80 g/m² kremfarget papir med en kalender med dagsoversikt. Den er perfekt for dagbokføring og organisering gjennom hele året. Den har to strikker, tre bokmerker med bånd (svart, rød og blå), 200 fargerike små klistrelapper (40 i hver farge) og en praktisk papirlomme til løse lapper. Med et preget JournalBooks-logo på baksiden og presentert i et hvitt papiromslag.
0,87 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 102,00 | 98,00 | 96,00 | 94,00 |
Solid svart
Innovativt magasindesign, laget av miljøvennlige materialer i en rekke populære farger.
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 56 |
| CO2-avtrykk | 0,87 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | FSC sertifisert papir |
| Diameter | 15,3cm |
| Størrelse | 21,5 x Ø 15,3 cm |
| Emballasje | 20stk |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12,35kg |
| Emballasje | 32x36x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159722175 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 6775 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 24,00 kr
Fra 32,00 kr
Fra 350,00 kr
Fra 272,00 kr
Fra 58,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |