Multiwear designet for bruk hele året. Perfekt beskyttelse mot kulde og sollys under utendørsaktiviteter.
Hele produktet er trykt i ditt design. Alt fra grunnfargen til logoen. Laget i fullfargetrykk, som gir total frihet i farger og layout.
Størrelse: 25 × 50 cm (+/- 1 cm)
Materiale: 100% polyester
Materialvekt: 150 g / m2
Pakket: individuell
The One Premium
| Antall | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 54,50 | 52,50 | 44,80 | 39,00 | 36,00 | 31,90 | 28,70 | 28,65 |
Multicolor (09)
| Materiale | 100% polyester |
| Bredde | 25 cm |
| Lengde | 50 cm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx60 cmx40 cm |
| Leveringstid | Ca 2-3 arbeidsuker |
| Opprinnelsesland | EU |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 159,00 kr
Fra 79,00 kr
Fra 31,35 kr
Fra 179,00 kr
Fra 162,00 kr
Fra 2,33 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |