CrisMa 6-panels baseballcaps laget av resirkulert 190 g/m² bomull med strikk og CrisMa-broderi på innsiden.
Rød
CrisMa kjennetegnes av sin design, kvalitet og på samme tid en attraktiv pris. Alt fra stasjonære produkter, vesker, mapper, elektronikk og reisevesker.
| Størrelse | 28 x 16 x 11 cm |
| Materiale | Bomull |
| Trykkeflate | Transfer: 5 x 5 cm, DTF Transfer: 5 x5 cm, Brodyr: 6 x 4 cm |
| Vekt | 0.083 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3250 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 68,00 kr
Fra 22,00 kr
Fra 57,00 kr
Fra 47,00 kr
Fra 57,00 kr
Fra 43,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |