Rustfritt stål vin sett, med en servitør kniv og flaske stopper med helle tut.
Sort (01)
| Materiale | Rustfritt stål, Rustfritt stål 201, EVA |
| Høyde | 3 cm |
| Bredde | 10 cm |
| Lengde | 14 cm |
| Størrelse | 10 cmx3 cmx14 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 126/10.78 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 40/80 |
| Carton Størrelse | 31,5 cmx42,5 cmx33,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, SVHC\'s, Formaldehyde, PCP, Bisphenol A (BPA), Food Safe, LFGB |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI858901 | 28 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 210,00 kr
Fra 240,00 kr
Fra 720,00 kr
Fra 599,00 kr
Fra 123,00 kr
Fra 17,25 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |