Sett med 4 gjenbrukbare natursteiner. Steinene settes i kjøleskapet til avkjøling og kan gjenbrukes. Pakket i en bomullssnørepose.
Khaki (13)
| Materiale | Bomull, Basaltstein |
| Høyde | 8 cm |
| Bredde | 0,5 cm |
| Lengde | 9,5 cm |
| Størrelse | 0,5 cmx8 cmx9,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 93/11 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 27,5 cmx30 cmx16 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI109726913 | 39833 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 25,00 kr
Fra 106,00 kr
Fra 68,00 kr
Fra 7,40 kr
Fra 22,00 kr
Fra 199,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |