Krydderkvern i rustfritt stål med fire rom og keramisk kvern. Individuelt pakket i brun papp.
Sølv (32)
| Materiale | ABS, Rustfritt stål 201, Keramikk |
| Høyde | 21 cm |
| Bredde | 5,2 cm |
| Lengde | 5,2 cm |
| Størrelse | 5,2 cmx21 cmx5,2 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 240/14.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 37,8 cmx50 cmx24,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Phthalates, Lead, SVHC\'s, LFGB, Bisphenol A (BPA), BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI96623532 | 4961 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 190,00 kr
Fra 170,00 kr
Fra 169,00 kr
Fra 599,00 kr
Fra 399,00 kr
Fra 259,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |