Produsert i Europa
En kjøkkenhanske trykket på en eller begge sider.
Takket være trykket vil det se vakkert ut i ethvert interiør, og danne et dekorativt element på kjøkkenet. Hansken har en hempe som lar deg henge den opp.
Materiale: polyester 100%
Størrelse: 25 x 20 cm
Svamptykkelse: 8mm
Trykk: fullflatetrykk
Trykkteknikk: sublimering
The One Premium
| Antall | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 124,00 | 121,00 | 109,00 | 104,00 | 103,00 | 98,00 | 93,50 | 87,00 |
Multicolor (09)
| Variant | Antall |
|---|---|
| Print 1 side | |
| Print 2 sides |
| Materiale | Velour |
| Bredde | 20 cm cm |
| Lengde | 25 cm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx60 cmx40 cm |
| Leveringstid | Ca 3-4 arbeidsuker |
| Opprinnelsesland | EU |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 24,00 kr
Fra 44,00 kr
Fra 119,00 kr
Fra 99,00 kr
Fra 109,00 kr
Fra 99,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |