Forkle i polyester (200 gr/m2) med bånd rundt hals og midje
Grå (03)
| Materiale | Polyester 100% |
| Høyde | 90 cm |
| Bredde | 65 cm |
| Lengde | 0,3 cm |
| Størrelse | 65 cmx90 cmx0,3 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 200/15.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx72 cmx23 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, AZO Dyes/Amines, Lead, Extractable Heavy Metals, Formaldehyde, Colour Release, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI91796503 | 1615 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 140,00 kr
Fra 78,00 kr
Fra 72,00 kr
Fra 122,00 kr
Fra 110,00 kr
Fra 222,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |