Bambusbestikk bestående av en gaffel, en kniv og en skje i en bomullspose. Transfer: plassert på posen.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 6,5 x 1,5 x 21,5 cm |
| Materiale | Bambus, Bomull |
| Trykkeflate | Laser: 5 x 1 cm, Transfer: 3 x 10 cm, DTF Transfer: 3 x 10 cm |
| Vekt | 0.029 kg |
| Antal per innerlåda | 250 |
| Antal per ytterlåda | 250 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 12043 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,80 kr
Fra 22,00 kr
Fra 32,00 kr
Fra 45,00 kr
Fra 118,00 kr
Fra 48,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |