Stemningslys for innendørs og utendørs. Ved hjelp av solceller samler SunJar lys i løpet av dagen, og lagrer energien i det oppladbare batteriet. Lyset slår seg på automatisk så snart det blir mørkt ute. Lyset kan også slås av og på manuelt. Sprutsikker (IP44). Gir 6 timers bruk fra batteriet er fulladet. Instruksjonsmanual medfølger.
Sølv
| Materiale | Glass |
| Lengde | 13.5 cm |
| Diameter | 7.8 cm |
| Vekt | 305 g |
| Volum | 248.4748 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 108,00 kr
Fra 102,00 kr
Fra 1129,00 kr
Fra 1022,00 kr
Fra 772,00 kr
Fra 226,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |