Bambus flaskeåpner med vater.
Brun (11)
| Materiale | ABS, Rustfritt stål 201, Jern, Bambus |
| Høyde | 2,1 cm |
| Bredde | 4,7 cm |
| Lengde | 15,2 cm |
| Størrelse | 4,7 cmx2,1 cmx15,2 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 101/12 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 28 cmx34,5 cmx27 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, PCP, Safety Data Sheet (SDS), BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI83941311 | 11473 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 22,00 kr
Fra 27,00 kr
Fra 43,00 kr
Fra 30,00 kr
Fra 13,20 kr
Fra 14,20 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |