Førstehjelpssett i rød solidfarget plastboks. Inneholder 2 plaster, sårrens og 2 kompresser
.....
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og levering
.....
Rød (08)
| Materiale | Plast, PP |
| Høyde | 2,5 cm |
| Bredde | 6,3 cm |
| Lengde | 8,4 cm |
| Størrelse | 6,3 cmx2,5 cmx8,4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 28/6.5 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/200 |
| Carton Størrelse | 27,5 cmx41,5 cmx34 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI138708 | 79 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 198,00 kr
Fra 42,00 kr
Fra 78,00 kr
Fra 96,00 kr
Fra 30,00 kr
Fra 106,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |