Førstehjelpssett i nylonbag med beltehempe. Inneholder 9 deler. Lett å ta med, vanskelig å være foruten. Inneholder saks, pinsett, teip, bandasje, 2kompresser, 2 plaster, sårvask, alkoholvask og behandling mot insektsbittr
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Rød (08)
| Materiale | Nylon, Nylon 210D |
| Høyde | 2 cm |
| Bredde | 10 cm |
| Lengde | 13,7 cm |
| Størrelse | 10 cmx2 cmx13,7 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 28/6.62 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 100/200 |
| Carton Størrelse | 30,5 cmx41 cmx38,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI136708 | 50830 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 198,00 kr
Fra 42,00 kr
Fra 78,00 kr
Fra 96,00 kr
Fra 30,00 kr
Fra 106,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |