Plastpilleboks med 3 rom.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Transparent (21)
| Materiale | PP |
| Høyde | 1,6 cm |
| Bredde | 7,5 cm |
| Størrelse | 7,5 cmx1,6 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 16/9.5 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/500 |
| Carton Størrelse | 27,5 cmx47,5 cmx53 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Bisphenol A (BPA), Cadmium, PAHs, Phthalates, SVHC\'s, LFGB |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI449021 | 38349 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 18,20 kr
Fra 15,20 kr
Fra 758,00 kr
Fra 650,00 kr
Fra 39,00 kr
Fra 27,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |